Uluslararası Evden Eve Nakliyat

1956 yılından bu yana İstanbul merkez ofis olmak üzere tüm Türkiye’ye kurumsal Ev&Ofis Taşıma ve Depolama hizmeti sunan firmamız anahtar teslimi hizmeti ile sizlere güvenilir hizmet sunmaya devam etmektedir. Birçok rekabet alanımızın olmasına karşın sektörde profesyonelliği ile en çok tercih edilen firma olma yolunda ilerleyen Çolakoğulları Nakliyat, sınırlarını aşarak sizlere tüm Dünya’ya hizmet sunmaya devam etmektedir.

Avrupa başta olmak üzere Amerika ve Avusturalya’ya hem karadan hem de denizden Uluslararası Evden Eve Nakliyat hizmeti sunan firmamız evden eve nakliyat sürecinde tüm eşyalarınızı özenle profesyonel ekibimiz tarafından ambalajlayarak uzun yol mesafesine uygun sistemle korumasını sağlamaktadır. Mobilya monte demonte işlemi ile birlikte tüm beyaz eşyaların tesissatını da üstlenen firmamız sizlere kolay taşınma seçeneği ile konforlu bir süreç garanti etmektedir.

Geniş araç filomuz ile evinizdeki huzurlu ortamı yeni adresinize de taşıyan firmamızı daha yakından tanımak ve hizmetlerimizi incelemek için www.colakoglunakliyat.com adresinden ya da 444 65 02 numaralı hattımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.