Şehirlerarası Ev Taşıma Ücretleri

Evden eve nakliyat hizmeti şehir içi olarak sık kullanılsa da sektörde şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti de sektörün  büyük iş yükünü oluşturmaktadır. Evden eve nakliyat sektöründe faaliyet verdiğimiz ilk günden beri şehirlerarası taşımacılıkta da zirvede yer almaktayız.

Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatlandırmasında telefonla alınan teklifler taşımalarda her iki tarafı da yanıltabilir. Çolakoğlu Nakliyat olarak bunu önüne geçmek için ücretsiz ekspertiz uygulamamızla ön keşif gerçekleştirip doğru fiyatı belirliyoruz ve olası problemlere önlem alıyoruz. Kurumsal olmayan nakliyat firmalarının aksine taşınma gününün son güne kalmasından yararlanıp fiyat arttırma gibi ucuz insanların başvurduğu ekstra ücret talepleri gibi konulardan uzak sigortalı evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat  Hizmeti Nasıl Ücretlendirilir?

Ücretlendirme işlemi yapılırken eşya miktarı ve dairelerin kat planı dikkate alınır. Taşınacak eşyalardaki hassasiyet gerektiren mevzular incelenir bunlar için ek önlemler alınacaksa (örn: mermer masa için çerçeve ile taşınması gibi) bunlarda ücretlendirmeye yansır. Sanılanın aksine kurumsal firmalar diğerlerine göre çok daha makul fiyatlara taşıma işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Bunun yanından şehirlerarası nakliyat hizmetini kurumsal bir firmadan aldığınız zaman daha az risk barındırdığı için yüksek maddi kayıplara uğrama ihtimalinizi de yok etmiş olursunuz.

Taşıma Firmasına Nasıl Güvenebilirim?

Çolakoğlu Nakliyat olarak bütün taşımalarımızda müşterilerimizle karışılıklı yapılan iki tarafa da borç yükleyen sözleşmelerimizi imzalamadan işe başlamıyoruz. Sözleşme yapmamanız halinde konu olan taşımada yaşadığınız aksiliklerde yargı karşında ispattan yoksun veya temel dayanağınızdan yoksun çıkmanız aleyhinize olacaktır.

İkinci önemli unsur ise taşıma sözleşmesinin sigorta unsuru barındırıp barındırmamasıdır. Uzun yol taşımalarında şehir içi evden eve nakliyat taşımalarına nazaran kaza riski daha yüksektir, taşıma şirketiyle yapacağınız sigorta işlemi eşyalarınızın taşıma esnasında ve yolculuk esnasında güvenle hareketini sağlayacaktır.

Detaylı bilgi için colakoglunakliyat.com web adresimizi ziyaret edebilir veya 444 6 502‘den bizlere ulaşabilirisiniz.