Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

Şehirler arası taşımacılık

Yaşadığınız şehirden sıkıldıysanız, tayininiz çıktıysa yeni bir şehre taşınmayı düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. İster evinizi ister ofisinizi şehirler arası taşıtmak için Çolakoğlu Nakliyat olarak her taşıma sürecinde olduğu gibi yanınızdayız. Türkiye’nin gelişen karayolları ağı ile artık en uzak noktaya dahi 48 saati geçmeyen süreyle eşyalarınızı ulaştırmamız mümkün.

Eskisi gibi şehirler arası taşımacılık kabus gibi değil konforu sağlayan güven hissi uyandıran bir hizmet kapısı olmuştur. Eşyalarınız aynı düzende ve aynı bütünlükte diğer şehre taşınıp yeni yaşam alanınıza kolay adapte olmanızı sağlayan bu hizmet yakın zamanda zirveye ulaşmış ve müşterilerine memnuniyeti garanti etmiştir.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşımacılığı

Şehirler arası ev/ofis taşımacılığı yaptığımız gibi parça eşyalarınızın taşımasını da gerçekleştirmekteyiz. Parça eşyaların taşınmasında parsiyel ve özel araç olmak üzere iki taşıma sistemi vardır. Parsiyel taşımacılık; şehirler arası çalışan araçlarımızı bölümlere ayırıp aynı araçla birden fazla kişiye ait eşyanın götürülmesi mümkün olup özel taşımaya nazaran daha hesaplı olmaktadır. Özel araçla taşımada ise eşyanıza uygun araç temin edilip sadece sizin eşyanızı taşımak üzere şehirler arası taşımacılık yapılmaktadır.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat
Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılık

Şehirler Arası Taşımacılıkta Süreçler

Şehirler arası taşımalar da diğer taşıma hizmetlerimiz gibi bir ön hazırlığı içeren taşımalardır. Taşınacak ev ya da ofis uzman personeller tarafından sökülüp paketlenip araca yerleştirilir. Araç yola çıkar ve ikinci adrese ulaşır, ulaşmada süre şehirler arası mesafeye göre değişkenlik gösterebilir. Yeni adrese taşınacak eşyalar yine her ilde sağladığımız uzman kadro tarafından taşınır ve kurulumu yapılır.

Her Şehre Taşınmak Mümkün Mü?

Çolakoğlu Nakliyat olarak 7 bölgede 81 ile evden eve nakliyat hizmeti sağlamaktayız. Şehirler arası taşımacılığın ana unsuru olan zamanlama uygun ayarlandığı sürece her şehre taşımacılık mümkün.

Edirne’den Kars’a, Sinop’tan Hatay’a Türkiye’nin dört bir yanına hizmet ağımızla müşterilerimizin yanındayız. Şehirler arası nakliyat hizmetinde gösterdiğimiz özen ve özveriyle sektörde ilham kaynağı olmuş hizmet kalitesinde çıtayı yukarılara çekmiş bir firmayız. Şehirler arası nakliyat hizmetimizden faydalanmak için web sitemizi ziyaret edebilir ya da 444 65 02’den bizlere ulaşabilirsiniz.