Profesyonel Ev Taşıma Şirketleri

Profesyonel Ev Nakliyesi Şirketleri

Nakliyat hizmetleri içinde büyük bir alanı kapsayan ev taşıma hizmeti günümüzde bir çok şahıs ve şirket tarafından icra edilmektedir. Böylesi önemli işlerde profesyonel ev taşıma şirketleri büyük önem taşımaktadır.

En özel alanımız olan evlerimizi sıradan şahıs veya şirketlere emanet etmektense bir profesyonel ile çalışmak büyük ayrıcalık olacaktır.

Profesyonel ev taşıma hizmetinin tanımı ise içinde farklı evreleri barındıran ve memnuniyet garantisi veren taşıma hizmetidir.

Profesyonel Ev Taşıma Hizmetinin Evreleri Nelerdir?

  • Taşımayı gerçekleştirecek şirket ile iletişim kurduğunuz ilk anda gerçekleştirilecek hizmet ile alakalı karşılıklı bilgi alışverişi gerçekleşmelidir.
  • Şirketin keşif için yönlendirdiği eksper taşınacak eşyanın niteliğini kavrayıp eşyanın güvenli transferi için en uygun malzeme, personel ve araçların teminini taşıma gününe rezerve eder.
  • Taşıma günü personellerin önceliği taşıma esnasında eşyaların zarar görmesini engellemek için paketleme evresidir.
  • Süreci izleyen diğer evre ise paketlenen malzemelerin araca yüklenmesidir bu evrede eşyaların araca istiflenmesi büyük önem taşır.
  • Araca yüklendikten sonra yeni evinize ulaşan eşyalarınız yine uzman ekip tarafından aynı düzen ile kurulur ve monte edilir.

Profesyonel Ev Taşıma Firmaları

Sigortalı Ev Taşıma Şirketleri

Taşıma süreci içinde bir çok hareketi barındıran bir süreçtir. Bu süreçte taşımaya konu olan eşyaların çizilmesi darbe alması gibi herhangi bir değer kaybı yaratacak durumlarda eşya sahibini korumak adına taşınacak eşyaların kapsamlı sigortası yapılmalıdır. Evden eve nakliyat hizmetlerinde her türlü sigorta hizmetimiz mevcuttur.

Sigortanın kapsamı eşyanın değerine göre esneyebilmeli ve sabit rakamlar içermemelidir. Konuyla ilgili çolakoğlu nakliyat sayfamızı ziyaret edebilir veya destek hattından ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz