Ofis Taşımacılığı

Ofis taşıma hizmeti son derece dikkat ve profesyonellik gerektiren bir alandır. Kuruluşumuz profesyonel ofis taşıma firmaları arasında sahip olduğu tecrübe ve çalışmalarına gösterdiği özenle bugüne kadar hep öncü konumunda yer almıştır. Özellikle aktif bir çalışma hayatı içerisinde yer alan ofislerin taşınması çok ciddi bir sorumluluğa ve sadece profesyoneller tarafından gerçekleştirilebilecek planlamalara ihtiyaç duymaktadır. 

Ofis Taşımacılığı ve Expertiz Hizmeti

Yapılan görüşme sonrası ekiplerimiz taşınacak ofisinizi ziyaret ederek eşyalarınızı inceler ve mekanı analiz eder. Bu inceleme sonucu taşıma sırasında nasıl bir yol izleneceği eşyaların paketleme, korunma ve taşınma için ihtiyaçları belirlenir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan expertiz hizmeti bir ön görüşme niteliğinde olup ofis taşımacılığı hizmetinin ilk ve önemli basamağını oluşturur. 

Sigorta İşlemleri

Elimizden gelen her türlü önlemi alarak tüm bu çalışmaları gerçekleştiriyor olsak da küçük bir ihtimal dahilinde olan her türlü kaybınız için sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz. Bu sayede oluşabilecek herhangi bir zararda kesinlikle maddi bir kaybınız olmayacağının garantisini veriyoruz.

Paketleme

Her türlü eşyanız yapısı ve koşulları incelenerek özel paketleme işlemi ile güvenceye alınır. Paketleme için mümkün olan eşyalar sökülerek taşınması ve korunması kolay hale getirilir. Paketlerin dışına uygun etiketleme ve bilgilendirmeler eklenir. Böylece araçtan indirilirken ve kurulum sırasında kolaylık sağlanır.  Firmamızın kullandığı tüm paketleme malzemeleri 1. sınıf olup uzman kadromuz tarafından tüm bu işlemler gerçekleştirilmektedir. 

Yükleme

Ofis taşımacılığı işlemleriniz, geniş araç filomuz içerisinden en uygun araç ile gerçekleştirilir. Paketlenen ve kategorize edilen eşyalar planlanan sıra ile araçlara yerleştirilir. Doğru seçilen araçlara doğru şekilde yerleştirilen eşyaların hasar görme riski minimumdur. 

Kurulum

Paketleme aşamasında olduğu gibi kurulum aşaması da aynı özen ile gerçekleştirilir. Paketleri açılan eşyalar uygulanan doğru kategorize teknikleri ve etiketler sayesinde, hiç bir karışıklığa sebep olmadan monte edilerek istediğiniz şekilde yerleştirilir.

Çolakoğulları nakliyat olarak ofis taşıma şirketleri arasında tecrübe birikimi ve başarılı çalışmalarımız ile dikkat çekmekteyiz. Ofis taşıma hizmeti almayı düşünüyorsanız yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak. Sonrasında arkanıza yaslanıp uzman ekibimizin her şeyi sorunsuz olarak ne kadar hızlı hallettiğine şaşıracaksınız.