Kütüphane Taşımacılığı

Kütüphane Taşımacılığı

1956 yılından bu yana İstanbul başta olmak üzere Tüm Türkiye’de Kurumsal Ev&Ofis Taşıma ve Depolama hizmetlerinde en çok tercih edilen Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat; profesyonel hizmet ve kadrosuyla yıllardır sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Kütüphane Taşıma Hizmetleri

Ev Taşımacılığı ve Ofis Taşımacılığı’nın yanında Kütüphane Taşımacılığı, Arşiv Taşımacılığı ve  Laboratuvar Taşımacılığı gibi farklı alanlarda da hizmet sunan firmamız, sektörde en çok tercih edilen firmalar arasında yerini almaktadır.

Kütüphane Taşımacılığı

Kütüphane Taşımacılığı ile üniversitelere ve kurumsal firmalara hizmet veren Çolakoğlu Nakliyat,sistemli çalışma işleyişi ile öncelikle tüm kitaplarınızın numaralı bir şekilde paketlenmesini yapmaktadır. Diğer aşamada  kütüphane raflarının söküm işlemlerini yaparak, diğer lokasyonda kurulumunu ve dizilimi sağlayacak şekilde taşıma sürecinizi tamamlamaktadır.

Kütüphane Taşımacılığında Profesyonel Hizmet

Kütüphane Taşımacılığı hizmetlerimizde kullanmış olduğumuz kaliteli ambalajama sistemleri ile tüm taşıma sürecinde kitaplarınıza hiçbir zarar gelmeyecek şekilde Sigortalı  taşıma hizmeti sunmaktayız.

Detaylı bilgi için bizlere web sitemizden ya da 444 65 02 numaralı hattaımızdan ulaşabilirsiniz. https://www.colakoglunakliyat.com