Kurumsal Ofis Taşıma Hizmetleri

1956 yılından bu yana Kurumsal Ev Taşıma hizmetinin yanında Ofis Taşımacılığı Hizmeti de sunan firmamız; küçük, orta ve büyük ölçekli firmalar olmak üzere her türlü kurumsal ofis taşıma hizmeti sizlere sunmaktadır.

Profesyonel ekibi, SGK’lı elemanları, kaliteli ambalajlama sistemi ve güvenilir hizmeti il İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet sunan firmamız, her türlü nakliyat organizasyonlarında sizlerle beraber çalışmaya devam etmektedir. Bu zamana kadar çalışmış olduğumuz devlet bünyesi ve özel şirket taşımalarında verdiğimiz hizmet sonrası referans dosyamızda kaliteli referanslara sahip olduk.

Çolakoğlu Kurumal Ofis Taşıma, Ev Taşıma ve Depolamanın yanında Üniversite taşımacılığı, Laboratuvar Taşımacılığı gibi hizmetler de firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Taşınma süreci öncesinde firmamız merkez ofisinize gelere taşınacak yerşn keşfini yaparak sizlere sonrasında fiyat politikasını belirtmektedir. Deneyimli çalışanlarımız ile ofis malzemeleriniz kusursuz bir şekilde depolanarak yeni adresinize kurulum yapılacak şekilde hizmet sunulmaktadır.

 

Detaylı bilgi için 444 65 02 ya da www.colakoglunakliyat.com  web adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.