Kurtköy Evden Eve Nakliyat 2020 İndirimleri

Kurumsal Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde 1956 yılından bu yana hizmet veren Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat, İstanbul merkez olmak üzere tüm şehirlerde sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

İstanbul’da tüm ilçelerde Ev Taşıma, Ofis Taşıma, Parça Eşya Taşıma ve Depolama hizmeti sunan firmamız kurumsal referanslarıyla en çok tercih edilen firma haline gelmektedir. 1+1, 2+1, 3+1 ve üzeri eşya taşımalarınızda öncelikle ekspertiz hizmeti sağlayarak eşya süreci hakkında keşif yapılır. Sonrasında hizmetlerimiz size aktarılarak profesyonel ekip ve aranjmanlarımız ile eşyalarınızın taşıması gerçekleştirilir.. Mobilya söküm takımı, beyaz eşyalarınızda tesisat ihtiyacınız, can eşyalarınızın paketlenip diğer tarafta kurulum hizmeti dahil olmak üzere  tüm iş yükü sürecinde sizlere güvenli ve kolay hizmet kalitesi garanti etmektedir.

 

Kurtköy Evden Eve Taşımacılık Hizmetlerinde 2020 İndirim uygulamamız sayesinde sizlere kaliteli ve cebinize dost olacak fiyat politikaları belirlemekteyiz. Detaylı bilgi için 444 65 02 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.