İstanbul’da Ev Taşıma Şirketleri

İstanbuldaki Ev Taşıma Şirketleri

İstanbul’da ev taşıma şirketleri Türkiye genelinde de olduğu gibi iş hacmine oranla fazladır bunun başlıca nedeni bu sektöre girişin devlet tarafından bir denetime tabi tutulmamasıdır. Bugün evden eve nakliyat hizmetinden faydalanmak isteyen bir müşteri mahallesinin nakliyecisini bile düşünebilir fakat ev taşımak gibi ciddi süreçler daima bir profesyonel tarafından yönetilmelidir.

Bir profesyonelden yararlanmak için ise ilk yönelim dostlarımızın tavsiye ettiği firmalar sonrasında ise internet olmuştur. Sanal alemin en büyük işlevi olan olmayanı varmış gibi göstermek marifeti bu sektörde kötü yönde kullanılıp müşterileri aldatmaya yol açmaktadır. Son dönemlerde popüler olan fiyat almak üzerine kurulu komisyon siteleri de aynı düzeni kullanıp müşterinin taşıma günü mağdur etmekten başka bir şeye yol açmamaktadır. İstanbul’da bu kadar evden eve nakliyat şirketi arasından işini hakkıyla yapan ve güler yüz odaklı  çalışan şirket sayısı ise iki elin parmaklarını geçmemektedir.

Ev Nakliyesi Şirketleri
İstanbul Evden Eve Nakliyat

Taşınacağım Firmaya Nasıl Güvenebilirim?

Ev taşıma esnasında anlaştığınız firmanın güvenilmez olması kapıya geldikten sonra ekstra ücret talebinden tutun taşıma esnasında hırsızlığa kadar varabilecek sonuçlar doğurabilir. Bu da hiçbirimizin istemeyeceği bir şey olduğu için ev taşımasında öncelik firmayı seçerken dikkat edilmeli çünkü anlaştıktan sonra güven aramak anlamsız olacaktır.

Firma seçiminde internetten şikayetlerine bakmak bile yeterli olmazken telefon üzerinden konuştuğunuz şahsın söylediklerine kanmanız doğru olmayacaktır. İnternet adresindeki görsellerden dahi firmaların vereceği hizmetin kalitesini ölçebilirsiniz. Maalesef ki internet üzerinden bir firmanın güvenilirliğini denetleyeceğiniz bir alt yapı henüz mevcut değil.

Neden Çolakoğlu Nakliyat’la Çalışmalıyım?

Çolakoğlu Nakliyat evden eve nakliyat sektörüne bugün olarak bakmamış ve yarınları hedef alan hizmet anlayışıyla 30 yılı aşkın evden eve nakliyat geçmişiyle bu sektörde önemli bir aktör olmayı başarmıştır. Uzman kadrosu ve profesyonel hizmet anlayışıyla yılların birikimini müşterilerine sunan Çolakoğlu Nakliyat  genişleyen kadrosu ve araç filosuyla her boyutta iş yükünün altından kalkarak sektörün güvenilir isimlerinden olmayı başarmıştır. Ayrıntılı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir 444 65 02’den bizlere ulaşabilirsiniz.