İstanbul Kars Evden Eve Nakliyat

Kurumsal Ev & Ofis Taşımacılığı’nda yılların verdiği bilgi ve tecrübeyle Edirne’den Kars’a tüm 81 ilde İstanbul Kars Evden Eve Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Profesyonel ekip ve ekipmanları ile İstanbul’dan Kars’a hizmet veren firmamız, sizlere güvenle taşına bilmeyi garanti etmektedir. Kurumsal taşımalarda, özel taşımacılıkta, parsiyel ve her türlü tayin işlemlerinizde tüm ev eşyalarınızı  A’dan Z’ ye kadar paketleyip yeni adresinizde kurulum ve yerleştirme yaparak size konforlu taşıma hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Kars Asansörlü Taşımacılık

Kurumsal Ev Nakliyesinde en çok tercih edilen Çolakoğlu Nakliyat, hizmet kalitesine “Asansörlü Taşımacılık ” sistemini ekleyerek sizlere hızlı taşınma süreci sunmaktadır.  Firmamız, yüksek kat oranlarında ya da bina içi dar merdiven sorunlarına karşı binalarınızın dış cephesine asansör sistemini kurarak sizlere kaliteli, güvenli ve hızlı bir taşımacılık süreci sunmaktadır.

İstanbul – Kars Parsiyel Taşımacılık

1956 yılından bu yana hizmet veren firmamız, sizlerin her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik ” Parsiyel Taşımacılık” seçeneği sunarak hizmet çeşitliliğine devam etmektedir. Geniş araç filolarımızda en az 3 adet olmaz üzere parça eşyalarınızı (beyaz eşya, oturma grubu, yatak odası takımı vb.)  profesyonel ekibimiz tarafından paketleyerek yeni adresinize teslimini gerçekleştirmektedir.