İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat sektöründe her dönem olduğu gibi son dönemlerde de İstanbul’dan İzmir’e hareket yoğunluktadır. Çolakoğlu Nakliyat olarak haftalık 3 araç çıkardığımız İstanbul İzmir evden eve nakliyat seferlerinde önceliğimiz her taşımada olduğu gibi eşyalarınızın güvenli hareketini sağlamak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. İstanbul İzmir arası ev taşımalarında önceki gün paketleme yaptığımız taktirde aynı gün içinde şehirler arası nakliyat hizmetini de yapmaktayız.

İstanbul’daki 1+0, 5+2 veya villa evinizi oda sayısı fark etmeksizin sigortalı hizmet çerçevesinde uzman kadromuzla İzmir’e taşımaktayız. İzmir’in yanında aynı zamanda ege güzergahındaki tüm il ve ilçelere evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul İzmir arası sadece bütün ev olarak değil aynı zamanda parça eşya taşıma hizmeti de vermekteyiz. Revaçta olan bu güzergahta sadece evlerinizi değil tek veya bir kaç parça halinde eşya transferine olanak sağlamaktayız. istanbul’un neresinde olursanız olun kapınızdan alıyoruz ve yine kapınıza bırakıyoruz.

Ege bölgesinde her noktaya verdiğimiz bu hizmet parça eşya veya tam eşya taşıma hiç fark etmeksizin Bodrum, Marmaris, Muğla, Aydın, Kuşadası ve daha bir çok noktaya gitmektedir. Haftanın 3 günü çıkış yaptırdığımız araçlarımızla kısa süre de eşyalarınızın transferi gerçekleşmektedir. Bu ve sayısız birçok hizmetimizden yararlanmak için sadece bir telefon yeterli.

İstanbul İzmir Nakliyat Şirketleri

Sektörde yıllarımızı geçirmiş olmamızın bize kattığı hakimiyet İstanbul İzmir arası nakliyat şirketleri arasında da bizi zirvede tutmuştur. İstanbul’dan Egenin herhangi bir noktasına kaliteli bir nakliyat hizmeti almak istiyorsanız elbette yıllarını bu işe vermiş tecrübeli bir nakliyat firması ile çalışmak istersiniz.

Tecrübemizi ve emeğimizi kattığımız hizmetimizi yılın her günü hazır uzman kadromuz ve profesyonel personellerimizle sizlere aktarmaktayız. Çolakoğlu Nakliyat olarak İstanbul İzmir taşımacılık şirketleri arasındaki konumumuz müşterilerimize doğru yolda referans olup aynı zamanda onları kaliteli evden eve nakliyat hizmetimizle tanıştırmıştır.,

Uzman kadro, profesyonel marangoz, sigortalı taşıma sözleşmesi ve güler yüzlü hizmetimizden yararlanmak için web sitemizi ziyaret edebilir veya 444 65 02’den bizlere ulaşabilirsiniz.