İstanbul- İzmir Arası Ev & Ofis Taşımacılığı Hizmeti

Kurumsal Ev & Ofis Taşımacılığı hizmetinde yılların verdiği bilgi ve tecrübeyle sizlere, İstanbul- İzmir Evden Eve Nakliyat taşımalarınızda güvenli hizmet garanti ediyoruz. Profesyonel ekibimiz, ekipmanlarımız ve kaliteli ambalajlama sistemimiz ile bugün tüm Türkiye’de en çok tercih edilen firmalar arasında olmaktan gurur duyuyoruz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda taşıma sürecinde sizlere kolaylık sağlayacak tüm önlemleri ve çözümleri sunarak sorunsuz nakliyat deneyimi sunmaktayız.

Ücretsiz ekspertiz sistemi ile tüm eşyalarınızı inceledikten sonra belirlenen ortak tarih ve saatte profesyonel kadromuz ile evinizdeki tüm eşyaların demonte ve paketleme işlemini yaparak araca yükleme işlemini gerçekleştiriyoruz.  .  Sizler için A’dan Z’ye hizmet veren firmamız taşıma sürecinde ki iş yükünüzü hafifletecek şekilde eşyalarınızın monte ve yerleştirmesini yaparak hizmetini sonlandırmaktadır.

 

İstanbul- İzmir Arası Parsiyel Taşıma Hizmeti

Firmamız, yaz sezonunun açılması ile beraber İstanbul –İzmir Arası Parsiyel Taşımacılık’ta gitmesini istediğiniz parça eşyalarınızın da taşımasını gerçekleştirmektedir. İster bir parça ister 1 oda olacak eşyanızın araç içerisinde kaplayacağı metreküp hesaplamasını yaparak  sizlere makul fiyatlarda, güvenilir parsiyel taşıma hizmeti sunmaktayız. Özel taşıma sürecinde eşyalarınız için göstermiş olduğumuz tüm hassasiyeti göstererek sorunsuz ve kaliteli hizmetimiz ile güvenli taşıma sürecini garanti ediyoruz.

Detaylı bilgi için bizlere web sitemizden ya da 444 65 02 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.