İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden eve nakliyat bir konutun içerisindeki eşyaların bir başka konuta taşınması işlemidir. Bu işlem ülkeler arası, şehirler arası gibi uzak mesafeler arası olabileceği gibi yan binaya veya yan daireye taşınmak gibi kısa mesafeli de olabilir.

İstanbul’un En Güvenilir Evden Eve Nakliyat Şirketi

Evden eve nakliyat işlemini gerçekleştirirken bu alanda uzman firmalar ile çalışmak önemlidir. Fakat doğru firmayı seçmek her zaman kolay değildir. Tüm Türkiye’de profesyonel İstanbul evden eve nakliyat şirketleri bulunmakla beraber bu işi profesyonel anlamda yapmayan ama sektörde yer alan çok sayıda firmada mevcuttur..

Ev taşıma işlemi yaşayanların da bileceği gibi başlı başına zorlu ve maliyetli bir süreçtir. Fakat sanılanın aksine bu maliyeti iyi nakliye firmasına ödenen ücret değil bu işlemi basit görerek kurumsal bir firma ile anlaşmamak oluşturur. İşini iyi yapan kurumsal firma ve elemanlar ile birkaç günde halledilebilecek işlemler aksi durumda haftalar alabilmektedir. Hasar alan, kaybolan, kullanılamayacak duruma gelen eşyalar iş yükü ve maliyeti artırır.

Çolakoğulları Nakliyat ile İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Çolakoğulları nakliyat olarak 1956 yılında başlamış olduğumuz hizmet hayatımıza kendimizi sürekli geliştirerek devam ediyoruz.  Nakliye hizmetlerinin en çok aranan basamağı olan evden eve nakliyat hizmetini başarı ile gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin her köşesinde bu hizmeti veriyor olmakla beraber İstanbul evden eve nakliyat hizmeti ile en başarılı firmalar arasında yer alıyoruz.

Merak Edilenler

  • Nakliye süresi: İşlemlerin tamamlanma süresini etkileyen etkenler; taşınacak evin büyüklüğü, evler arasındaki mesafe, taşınacak eşya miktarı olarak sıralanabilir.
  • Paketleme: Nakliye işlemi sırasında en önemli aşama paketleme aşamasıdır. Uzman ekibimiz tarafından eşyalarınız incelenir ve en uygun şekilde paketlenir. Sökülebilir eşyalar parçalara ayrılarak paketlenir ve nakliye işlemi sonrası kurulumları yapılır. Hassas elektronik aletlere gerekli özen gösterilerek nakliye sürecinde hiç bir sorun olmayacağı garantiye alınır.

Paketleme esnasında en kaliteli malzemeler kullanılır. Eşyalar türlerine ve tiplerine göre ayrılıp etiketlenerek hem taşıma esnasında dikkat isteyen eşyalar belirtilir hem de kurulum aşamasının daha hızlı olması için gerekli hazırlıklar tamamlanır.

  • Sigorta işlemleri: Evden eve nakliye hizmeti için sigorta işlemleri taşınma aşamasından önce uzmanlar tarafından gerçekleştirilir ve müşterilere gerekli bilgiler ile beraber evraklar teslim edilir.