İstanbul- Akçay Evden Eve Nakliyat

İstanbul Akçay evden eve nakliyat

İstanbul’dan Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Akçay beldesine taşıyacağınız Ev Eşyası veya Parça Eşya taşımacılığında aradığınız profesyonel hizmeti kapınıza kadar getiriyoruz. Türkiye’nin 81 ilinde Taşımacılık Hizmeti sunan firmamız İstanbul Akçay Evden Eve Nakliyat hizmeti ile kapıdan kapıya hizmet ile sizlere kolay ve zahmetsiz taşınmayı garanti etmektedir.

İstanbul- Akçay Parça Eşya Taşımacılığı

Akçay beldesinde yazlık evinize götürmek istediğiniz bahçe takımı, beyaz eşya, yatak odası takımı, TV ve dolap gibi  parça eşyalarınızı adresinize güvenle teslim ediyoruz. Evden Eve Nakliyat sürecinde sunmuş olduğumuz profesyonel destek ve hizmeti aynı şekilde parça eşya taşımacılığında da göstererek sizlere uygun fiyatlarda taşıma hizmetini sunuyoruz.

İstanbul Akçay evden eve nakliyat
İstanbul Akçay evden eve nakliyat

COVİD-19 Önlemli Taşıma Hizmeti

Tüm Dünya’da baş gösteren Covid-19 sürecinde Ev taşımaları salgın açısından büyük risk oluştursa da firmamız, evinize gelecek tüm profesyonel ekibimizin için maske,eldiven ve dezenfektan gibi gerekli tüm tedbirini almaktadır. Eşya yükleme esnasında Araç içi temizliği ve eşya yükleme sonrası da gerekli görülen tüm önlemleri sizler için almaktadır.

İstanbul-Akçay Parça Eşya Taşıma Fiyatları 

Parça Eşya Taşımacılığında eşyanın adedi ve araç içerisinde kaplayacağı yere göre sizlere minimum ve maksimum ölçekli fiyatlandırma tablosu oluşturduk. Firmamız, Akçay bölgesine yapılan tüm  Parça Taşıma hizmetlerinde %10 indirim sağlayarak müşterilerine destekte bulunmaktadır. Detaylı Bilgi için 444 65 02 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Evden Eve Nakliyat hizmetleri için hemen tıklayın.

Anadolu Yakası  – Akçay Fiyat Aralığı 2000 – 7500 TL
Avrupa Yakası   –  Akçay Fiyat Aralığı 2500 – 8500 TL