Florya Evden Eve Nakliyat

1956 yılında bu yana Kurumsal Ev &Ofis Taşıma ve Depolama Hizmetleriyle günden güne büyüyen müşteri portfolyomuz ile sizlere hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Nakliyat sektörünün hızla büyümesi sonucu taşıma işlemlerinizde, firma seçerken kurumsal olma konusunda seçici olmanız gerekmektedir. Eşya taşıma esnasında tüm eşyalarınızın zararsız ve profesyonel şekilde taşıyan firmamız, yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübeyle sizlere sorunsuz taşımayı garanti etmektedir.

Florya Evden Eve Nakliyat hizmetleri sunan firmamız; villa, rezidans, triplex gibi tüm konutların ev taşıma ve depolama hizmetlerinde sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır. Tüm mobilyalı eşyalarınız ve beyaz eşyalarınız, marangozumuz ve tehsisatçımız tarafından kurulum ve yerleştirme yapılarak anahtar teslimi olarak hizmet sağlanır.

Taşınma sürecinde sigortalı işlemler ile sizlere güvenli hizmet sunan firmamız İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm illere hizmet sunmaya devam etmektedir. Detaylı bilgi için 444 65 02 ya da http://www.colakoglunakliyat.com web adresi üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.