Ev Taşımacılığında Sigorta Neleri Karşılıyor

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Türkiye’de evden eve nakliyat hizmetleri artık bir sektör haline gelmiştir. Bu konuda İstanbul merkez olmak üzere Türkiye’nin her yerinde profesyonel hizmetler sunan Çolakoğulları nakliyat; ev taşımacılığında sigorta neleri karşılıyor sorusuna hızlı bir şekilde cevap veriyor olacağız.

Öncelikle şunu net söyleyelim. Sizin bildiğiniz sigorta hayallerinizin karşılığı olan sigorta değildir. Bunu çoğu firma müşteriye açıklamıyor.Tabi bunun sebebi; müşteri kaçmasın, müşterinin gözü korkmasın gibi birçok bahaneler vardır. Ama her zaman Çolakoğulları nakliyat firması olarak; müşterilerimizi ev taşımacılığı süreçlerinde ayrıntılı olarak bilgilendirmemiz gerekmektedir.

Ev Eşyalarınız Kırılmaya Karşı Sigortasız Taşınmaktadır.

evet, yanlış duymadınız. Bugün, bir firma ile evinizi taşıttığınız da tüm eşyalarınızın kırılmaya karşı sigortalı olarak taşındığını zannedersiniz. Ama öyle bir durum söz konusu değildir. Sigorta firmalarının bu konuda net bir açıklaması vardır. “kullanılmış faturası olmayan ev eşyaları sigorta kapsamı dışındadır” Sigorta firmaları ev eşyaları için tek bir hizmeti vardır. Kamyon klozlu sigorta hizmetidir. Yani kamyon içinde herhangi bir yangın yada kamyonun seyir halindeyken kaza yapması yangın çıkmasından dolayı sigorta firması devreye girmektedir.

Taşıma Sigortası Neleri Kapsıyor
Taşıma Sigortası Neleri Kapsıyor

Eşya Taşıma Sigorta Poliçenizi İyice Okuyunuz.

Size yapılan sigorta poliçenizi elinize aldığında lütfen iyice okuyunuz. Çünkü sigorta poliçesinin içerisinde sizlerin beklemediği açıklamaları göreceksiniz. Göreceksiniz ki en değerli televizyonunuzu, mermer masanızı, mobilyalarınızın aslında sigortasız olarak taşındığıdır. Bu yüzden lütfen ama lütfen profesyonel hizmetler sunan nakliyat firmalarının sizlerden talep ettiği rakamların altında yatan sebepleri iyice araştırmadan fevri davranmayın. Çünkü her hizmetin bir bedeli vardır. Sigortası taşınan eşyalarınızın; düzgün ve kaliteli bir şekilde taşınması için profesyonel ekip, kaliteli malzeme ve en önemlisi de sözünde duran nakliyat firmasına ihtiyaç vardır.

Çolakoğulları ailesi olarak bu konuda her zaman sizlere doğru bilgiler vermektedir. Bizleri tercih edip etmemeniz size kalmış bir şeydir. Ama siz değerli müşterilerimizin lütfen bu konularda hassas bir şekilde davranmaları rica olunur. Sigortalı evden eve nakliyat hizmetleri için bu sayfamızdan da bilgi alabilirsiniz.