Ev Eşyası Depolama

Eşya depolama hizmeti son yıllarda popülerliği artan ve daha da artması beklenen bir alandır. Modern yaşam şartlarında sıklıkla tercih edilen bir ihtiyaç haline gelmiştir. 

Eşya Depolama Hizmeti Hangi Durumlarda Kullanılır?

Zamanın getirdiği mevcut şartlarda, özellikle büyük şehirlerde bir çok kişi kiralık evlerde yaşamını sürdürmektedir. Bazı sebeplerle evinden uzak kaldığı ya da evinde eşya koyacak alana sahip olamadığı zamanlarda çözüm arayışına girmektedir.  Şehir dışı veya yurt dışı görevi, uzun tatil planları, ev bulamama, ileride değerlendirilmesi muhtemel fazla eşyalara sahip olmak gibi durumlar eşya depolamak için en çok sebep oluşturan unsurlardır. 

Ev Eşyası Depolama Hizmetinin Avantajları

Doğru yapılan eşya depolama hizmeti birçok fayda sağlamaktadır. Bu faydalar şu şekilde sıralanabilir:

  • Evinizde yerden tasarruf sağlayarak, geniş kullanım alanları açmanızı sağlar.
  • Yer bulamadığınız eşyalarınızı ileride değerlendirme şansı tanır.
  • Değerli eşyalarınızın güvenliğini sağlar. 
  • Bir süreliğine evinizden uzaklaşmanız gerektiğinde eşyalarınızı depolayarak eve ödediğiniz aylık giderlerden tasarruf etmenizi sağlar.
  • Eşyalarınızın ihtiyacı olan bakım, ortam ve koruma uzmanlar tarafından sağlandığı için eşyalarınız kullanım ömürleri boyunca sağlam kalır.

 

Eşya Depolamada Fiyatlandırma

Depolama hizmeti fiyatlandırırken eşyalarınızın ihtiyaç duyduğu saklanma koşulları, değerleri ve gerekecek olan depo büyüklüğüne göre işlem yapılır. Uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilen ziyarette tüm bu unsurlar için bir ön değerlendirme yapılarak anlaşma şartları oluşturulur. Akabinde fiyat belirlenir.

Ev eşyası depolama şirketleri arasında seçim yaparken aynı zamanda nakliye hizmeti veren şirketlerin tercih edilmesi birçok açıdan avantaj sağlayacaktır. Aynı şirket aracılığı ile paketleme nakliye ve depolama hizmetlerinin alınması hem maddi olarak hem de eşyaların korunması açısından olumlu sonuçlar verecektir.

Ev eşyası depolama firmaları arasında da öne çıkan bir firma olarak depolama süreci ile ilgili başından sonuna kadar her alanda hizmet sağlıyoruz. Sektördeki güvenilir ismimiz ve çok sayıda referansımız bizleri size karşı daha da sorumlu hissettiriyor. İstanbul eşya depolama alanında yüksek iddiamızı koruyor ve başarı ile ilerliyoruz. Anadolu ve Avrupa Yakasındaki depolarımız ile en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaya devam ederken uygun fiyatlar ile sizlere destek olmayı amaçlıyoruz.