Etiler Evden Eve Taşımacılık

İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de şehir içi ve şehirler arası lojistik hizmeti sunan Çolakoğlu Nakliyat ,  Kurumsal Ev, Ofis Taşıma ve Depolama alanlarıyla sizlere profesyonel hizmet desteği sağlamaktadır.

Taşınma süreci öncesinde müşterilerimize sunduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmet seçeneği ile önce eşya keşfi yapmaktayız. Daha sonrasında verilecek hizmet paketini sizlere sunduktan sonra belirlenen ortak gün ve saatte ekibimizi adresinize yönlendiriyoruz. Bilinen zorlu ev taşıma sürecinin aksine pratik, güvenli ve hızlı bir şekilde profesyonel ekiplerimizce, tüm eşyalarınızı de-monte edip paketleyerek yeni adrese kurulum ve yerleştirmesini sağlıyoruz.

etiler evden eve nakliyat

Etiler Evden Eve Nakliyat, sektörde en çok tercih edilen firma olarak, rezidans, villa, apartman ya da müstakil ev taşımalarında her türlü hizmeti sizlere sunmaktadır. Geniş araç filomuz ve profesyonel ekibimiz ile sorunsuz ve sigortalı taşımacılık sistemi ile tüm taşınma sürecinizi garanti altına almaktayız. Bununla birlikte depolama hizmet sunan firmamız Avrupa Yakası ve Anadolu yakasında minumum 1 ay maksimum 2 yıl arasında sizlere eşya depolama seçeneği sunmaktadır.

Detaylı bilgi için 444 65 02 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.