Ataşehir Ev Taşıma Şirketleri

İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet sunan firmamız, İstanbul’un her ilçesinde de hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Kurumsal Ofis Taşımacılığı ile birlikte Ev Taşıma hizmetlerinde de çok fazla tercih edilen firmamız; kalitesi ve profesyonelliği ile taşıma hizmetlerinde sizlere sorunsuz taşımayı garanti eder.

Anadolu yakasının yükselen değerleri arasında olan Ataşehir, kurumsal firmaların merkez ofis olarak tercih ettiği lokasyonlar arasındadır. Buna istinaden birçok rezidans seçeneği ve de konforlu site yapılarıyla da tercih edilen yaşam alanları arasına girmeye başlamıştır. Ataşehir Ev Taşıma Şirletleri arasında en çok tercih edilenler arasında yer alan firmamız sizlere kapıdan kapıya hizmet sunmaktadır. Tüm ev eşyalarınızı profesyonel titizlik ile demonte ve paketleme işlemlerinden geçirdikten sonra diğer lokasyonda kurulum yaparak anahtarı teslimi şeklinde hizmet sunmaktayız.

Detaylı bilgi için 444 65 02 hattımızdan arayarak ya da bilgi@colakoglunakliyat.com e-mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz..