Anadolu Yakasındaki Depolama Hizmetlerimiz

Çolakoğlu Nakliyat olarak İstanbul’un Anadolu Yakasındaki depolama faaliyetlerimizi Samandıra’daki 1500m²lik şirketimizin özmalı olan katlı depomuzda gerçekleştiriyoruz. Depolama faaliyetlerimizde önceliğimiz müşterilerimizin aklında soru işareti bırakmayacak bir güven vermektir.

Beykoz Eşya Depolama

Beykoz bölgesi eşya depolama hizmetimizde Beykoz’un hangi sitesinde olursa olsun uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımızla eşyalarınız özenle sarılıp depolamaya hazır hale getirilir. Çolakoğlu ailesi olarak Beykoz depolama hizmetlerimizde önceliğimiz profesyonel hizmetin konforunu siz değerli müşterilerimize yaşatmak. Beykoz’daki ev taşıma ve depolamalarda güveninizi sağlamak adına bizlerinde güvenini kazanmış olan Allianz Sigorta ile çalışmaktayız. Depolama sektörüne kattıklarımız ile bu sektörde zirvede olmamız kazandığımız güven ve tecrübe ile sağlanmıştır.

Kadıköy Eşya Depolama

Kentsel dönüşüm konusunda büyük yol kat eden Kadıköy’de depolama hizmetlerimizde eşyalarınızın kalacağı süre esnek olarak belirlenir. Depolamada önemli hususlardan olan paketleme uzman kadromuz tarafından depolamaya uygun ambalaj malzemesi ile sarılır ve eşyanın depolanma sürecinde zarar görmemesine uygun olarak yerleştirilir. Depolamalarda belirli süre söz konusu olduğu zaman eşyalarınız kolay erişim sağlayabileceğiniz odalarda muhafaza edilir. Eşyalarınızı çıkarmak istediğinizde ise yine bizler aracılığıyla yeni yaşam alanınıza taşımanızı gerçekleştirmekteyiz. Taşımalarda yine personellerimiz tarafından eşyalarınız istediğiniz düzene göre yeni evinize yerleştirilir ve eski düzeniniz korunur.

Eşya Depolamada Fiyatlandırma

Eşya depolamada fiyatlandırma olarak diğer firmaların aksine kısıtlı bir alana eşyalarınızı koyup fiyatlandırmak yerine bölmelere ayrılmış havalandırma imkanı bulunan ve sadece 200 türk lirasından başlayan kiralarla depoya giriş gününden başlayarak izleyen ayın aynı günü olmak üzere aydan aya (örn: 24 şubatta depoya konulan eşyanın izleyen kira ayının başlangıcı 24 mart) kiralandırmaktayız. Başlangıç için belirlenen tarife eşya miktarına göre değişmektedir. Eşyalarınızı uzun vadede kalması durumunda yine özel indirimler söz konusu olabilir. ayrıntılı bilgi için Çolakoğlu Nakliyatı ziyaret edebilir ya da 444 6 502‘den bizlere ulaşabilirsiniz.