Acarkent Evden Eve Nakliyat

Acarkent Villa Taşıma Şirketleri

Türkiye’nin tek parsel üzerinde en büyük projesi olup 2.291.220 m2 bir alanda kurulmuş, toplam 1452 adet villa, 80 adet boğaz manzaralı daire, 64 adet Acarlife apart daire, 72 adet Acarsize stüdyo daireden oluşan Acarkent özel orman alanı içinde kurulu olması ve premium yaşam sağlaması ile bir çok ünlü simanın ve huzur arayışındaki insanların öncelikli tercihi olmuştur.

Çolakoğlu Nakliyat olarak Kavacık, Beykoz evden eve nakliyat mevkisinde verdiğimiz bu hizmet bir çok Acarkent sakininin dikkatini çekmiştir. Acarkent‘in eşşiz ve kendine özgü ortamını benimseyen kullanıcıları için aynı zamanda Acarkent içi ev taşıma hizmetleri de sunmaktayız.

Acarkent sitesi içinde verdiğimiz Acarkent evden eve nakliyat hizmeti kurumsal bir taşımacılık firması olmamız ve profesyonel hizmet anlayışımızdan ötürü içinde evreleri barındıran ve sigortalı hizmetimiz bugün ev taşıma denildiği zaman akla ilk gelen firma olmamızı sağlamıştır.

Acarkent Villa Taşımacılığı

Acarkent’in büyük çoğunluğunu oluşturan villa tipi evler hepimizin bildiği üzere standart bir eve göre oldukça büyük olduğu için standart bir taşımaya göre daha komplike olan villa taşımacılığına uygun evden eve nakliyat hizmeti sağlanmalıdır. Çolakoğlu Nakliyat olarak villa taşımalarında taşınma programı olarak önceki gün paketleme ertesi gün taşıma yapabildiğimiz gibi aynı zamanda tercihinize göre farklı zamanlarda oda oda taşıma hizmetimiz de mevcuttur.

Villa taşımalarında eksper arkadaşımızın inceleme raporu doğrultusunda oluşturduğumuz araç ve malzeme listesi ile eksiksiz olarak kapınızdayız. Çolakoğlu Nakliyat olarak villa taşıma işlemlerinizde sağladığımız sigortalı hizmet çerçevesinde size vereceğimiz memnuniyet garantisi de olası kazalara karşı taşınmalardan mağdur vaziyette ayrılmanızı önlemektedir.

Taşınma işlemlerinizi evreler halinde ifade etmek gerekirse;

  • profesyonel marangozumuz sökülecek gardırop vb. eşyalarınızı de monte eder,
  • uzman kadromuz kırılacak eşyalarınızı ve kalan mobilyalarınız paketler ve taşımaya uygun hale getirir,
  • hareket düzenine uygun istif edilmiş eşyalar yeni adreste kat ve salonlara dağılır,
  • eski evinizdeki düzenleri doğrultusunda eşyalarınız monte edilir ve yerleştirilir.Acarkent Ev TaşımacılığıAcarkent Ev Taşıma Şirketleri

Acarkent Ev Taşıma Şirketleri

1956’dan bugüne verdiğimiz nakliyat hizmetleri çerçevesinde verdiğimiz müşteri memnuniyeti odaklı taşımalarımızda ne taşırsak taşıyalım aynı özeni gösterip kendi işimizi yapmanın verdiği rahatlıkla taşımalarınızı gerçekleştiriyoruz. Evden eve nakliyat söz konusu olduğunda insanların özel yaşam alanlarına konuk olmak ve bu alanda taşıma yapmak işin gerçek boyutu olduğu için bünyemizde uzun yıllar çalışmış personel ve herhangi bir olumsuz düşünceye yer vermeyecek A kalite paketleme malzemesi kullanmaktayız.

Evden eve nakliyatın bir gerçeği olan müşterilerin özel alanlarına konuk olmak ve özel eşyalarına temas etmek yine kalite politikamızın bir yansımasıdır. Beykoz bölgesinde verdiğimiz evden eve taşımacılık hizmetimizin civarda en güvenilir taşımacılık firması olmamızı sağlamış ve Acarkent evden eve nakliyat hizmetinde tercih edilmemizi sağlamıştır.

Villa taşımacılığı veya evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak için colakoglunakliyat.com ‘u ziyaret edebilir veya 444 6 502‘den bize ulaşabilirsiniz.